Na dobre i na złe: Moment krytyczny (672)

Na dobre i na złe

odc. 672: Moment krytyczny

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Tretter wraca do pracy. Wspólnie z Orłowską walczy o życie kilkulatka, który wpadł do studzienki i przez kilka minut nie oddychał. Pacjentką Adama zostaje sportsmenka, której grozi amputacja nogi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Tretter wraca do pracy. Wspólnie z doktor Orłowską walczy o życie kilkuletniego chłopca, który wpadł do studzienki i przez kilka minut nie oddychał. Pacjentką Adama zostaje Anna, sportsmenka, której po upadku z konia grozi amputacja nogi. Poza tym w Leśnej Górze zjawia się Oliwia - dziewczyna w zaawansowanej ciąży, z którą doktor Krajewski miał w Bydgoszczy romans. Była kochanka twierdzi, że to właśnie on jest ojcem jej dziecka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także