Na dobre i na złe: Moje cudze dziecko (724)

Na dobre i na złe

odc. 724: Moje cudze dziecko

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Falkowicz i Kasia wracają wcześniej z podróży poślubnej, by pomóc Matyldzie. Cezary bierze udział w rekonstrukcji Cudu nad Wisłą. Podczas imprezy jego kolega Marek ulega wypadkowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Falkowicz i Kasia, poinformowani przez Oliwię, wracają wcześniej z podróży poślubnej, by pomóc Matyldzie. Tymczasem Cezary, dziadek Michała, bierze udział w rekonstrukcji Cudu nad Wisłą. Podczas imprezy jego kolega Marek ulega wypadkowi i doznaje poważnego urazu. Senior przyjeżdża z rannym do szpitala. Na miejscu Cezary dowiaduje się, że Matylda jest jego prawnuczką... Borysa odwiedza jeden z pacjentów, który twierdzi, że kilka dni wcześniej był u niego w prywatnym gabinecie. Doktor Jakubek jednak nie może sobie przypomnieć tej wizyty...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także