Na dobre i na złe: Mistrz i uczeń (681)

Na dobre i na złe

odc. 681: Mistrz i uczeń

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Adam Guziński
W skrócie:Lena i Latoszek są świadkami groźnego wypadku: mężczyzna zaczyna się nagle dusić, a towarzyszka wbija mu w gardło nóż. Do szpitala trafia profesor Walicki. Pod jego czujnym okiem wiedzę zdobywał Bart.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Lena i Latoszek są świadkami groźnego wypadku: mężczyzna zaczyna się nagle dusić, a towarzysząca mu kobieta wbija mu w gardło nóż. Tego samego dnia do szpitala trafia profesor Marek Walicki. Pod jego czujnym okiem wiedzę zdobywał Bart, który jednak wcale nie cieszy się na to spotkanie. Starszy lekarz cierpi na ból pleców i niedowład nóg. W Leśnej Górze zjawia się też chora Jola, która skarży się na dziwny, niezwykle silny ból w klatce piersiowej. Jej przypadek okazuje się prawdziwą zagadką dla lekarzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także