Na dobre i na złe: Milczący pacjent (370)

Na dobre i na złe

odc. 370: Milczący pacjent

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Do Wiktorii przyjeżdża matka i siostra Blanka. Chorująca na niewydolność wątroby Blanka potrzebuje specjalistycznego leczenia. Agata prosi Przemka o sprawdzenie, co słychać u Huberta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Agata ma prośbę do Przemka - chce, by ten sprawdził, co słychać u Huberta. Przemek zgadza się. Podczas spotkania z ratują mężczyznę z wypadku, ale Hubert zostaje ranny w nogę. W szpitalu okazuje się, że ocalony mężczyzna przestał brać leki na depresję. Potrzebna jest konsultacja ze specjalistą. Po rozmowie z lekarzem i partnerką, Justyną, chory postanawia kontynuować walkę z depresją. Tymczasem Wiktorię odwiedza matka i siostra Blanka. Niestety, Blanka choruje na niewydolność wątroby i potrzebuje specjalistycznego leczenia. Hubert radzi Przemkowi, by wreszcie zdecydował się, z którą kobietą chce być. Przemek zamierza porozmawiać z Wiktorią. Niespodziewanie ona zwierza mu się ze swoich kłopotów i oświadcza, że bardzo potrzebuje wsparcia z jego strony. Konica spędza dużo czasu z Martą. W efekcie postanawiają spróbować zbliżyć się do siebie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także