Na dobre i na złe: Lolita (719)

Na dobre i na złe

odc. 719: Lolita

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Wiktoria odkrywa, że nastoletni Jędrek ma być operowany przez doktora Domańskiego. Uważa, że zabieg zagraża życiu pacjenta. Blanka zaczyna praktyki. Jej koleżanka ze studiów umawia się z Borysem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Wiktoria odkrywa, że Jędrek, nastolatek ze stomią, ma być operowany przez niejakiego doktora Domańskiego. Chirurg chce przeprowadzić zabieg, mimo że zagraża to życiu chłopaka. Tymczasem Blanka zaczyna praktyki w Leśnej Górze. Jedna z jej koleżanek ze studiów, Emilia Tomala, po dyżurze umawia się z Borysem. Dziewczyna zamierza zrobić wszystko, by zyskać w oczach pana ordynatora. Michał coraz bardziej martwi się o Barbarę. Próbuje dowiedzieć się, dlaczego jego matka ostatnio dziwnie się zachowuje. Wkrótce ich pacjentką zostaje Karolina - dziewczyna z komplikacjami po złamaniu ręki i problemami z żołądkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także