Na dobre i na złe: Lalkarz (361)

Na dobre i na złe

odc. 361: Lalkarz

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Występ lalkarza Snopkiewicza podnosi na duchu Agatę. Jędras nie jest w stanie stwierdzić, czy będzie ona mogła chodzić. Burscy, by zdobyć pieniądze na jej rehabilitację, wynajmują swój dom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Do doktora Jędrasa trafia lalkarz Snopkiewicz. Jego występ podnosi na duchu poszkodowaną w wypadku Agatę. Jędras nie jest w stanie stwierdzić, czy młoda rezydentka będzie mogła chodzić. Dziewczyna powoli traci nadzieję na odzyskanie pełnej sprawności. Hubert, który wróży siostrze kalectwo, tylko pogarsza jej stan. Burscy chcą pomóc dziewczynie, finansując jej rehabilitację. By zdobyć pieniądze, wynajmują swój dom, a sami przenoszą się do Donovanów. Przemek i Wiktoria mają przeprowadzić operację pod kierunkiem Zyberta. Jej wynik ma rozstrzygnąć, który z rezydentów zostanie w Leśnej Górze. Tymczasem w szpitalu ktoś rozpowiada plotki, że żaden z lekarzy nie chce Konicy na specjalizacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także