Na dobre i na złe: Kwarantanna (372)

Na dobre i na złe

odc. 372: Kwarantanna

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Tomek musi zapłacić wysoką grzywnę. Lena zastaje Witka i Adę w niedwuznacznej sytuacji. Do kliniki trafia Łukasz. Wstępne badania wykazują, że chłopak zaraził się mononukleozą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Zgodnie z wyrokiem sądu Tomek musi zapłacić wysoką grzywnę. Burscy oferują mu swoją pomoc, ale chłopak odmawia. Uważa, że sam powinien spłacać swoje długi. Zosia próbuje uzyskać u Żakowej podwyżki dla członków swojego zespołu. Ostrzega, że jeśli dyrektorka odrzuci jej prośbę, odejdzie ze szpitala. W przychodni panuje tłok. W przyjmowaniu zniecierpliwionych pacjentów pomaga Latoszkowi Lena. W gabinecie przypadkowo zastaje Witka i Adę w niedwuznacznej sytuacji. Zdenerwowana ręcznie myje sprzęt do badań endoskopowych. Do kliniki trafia młody chłopak, Łukasz. Wstępne badania wykazują, że pacjent zaraził się mononukleozą zwaną też chorobą pocałunków. W opiece nad pacjentem z braku innego zajęcia pomaga Latoszkowi Agata.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także