Na dobre i na złe: Kto jest kim? (716)

Na dobre i na złe

odc. 716: Kto jest kim?

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Matka Michała dołącza do zespołu Leśnej Góry jako specjalistka ortopedii. Wera, była ukochana Marcina, spotyka w ośrodku dla uzależnionych Barta. Przechodzi kryzys i próbuje popełnić samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Kasia i Falkowicz zatrudniają organizatorkę ślubów: Aleksę Wiedeńską. Matka Michała dołącza do zespołu Leśnej Góry jako specjalistka ortopedii. Ordynator Konica jednak nie jest tym zachwycony. Tymczasem Wera, była ukochana Marcina, spotyka w ośrodku dla uzależnionych profesora Barta. Dziewczyna przechodzi kryzys na odwyku i próbuje się zabić. Lekarze muszą zmierzyć się z problemem Łucji, pacjentką w stanie śpiączki. Kobieta ma wytatuowany napis "nie resuscytować". Do szpitala trafia też Tomasz - podejrzany biznesmen, który obawia się o swoje życie. Mężczyzna rozpoznaje doktora Molendę i prosi go, by załatwił mu fałszywą tożsamość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także