Na dobre i na złe: Kruche nadzieje (484)

Na dobre i na złe

odc. 484: Kruche nadzieje

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Jerzy Sztwiertnia
W skrócie:Lena dostaje krwotoku z nosa i zostaje przewieziona do Leśnej Góry. Czuje, że nie wyjdzie już ze szpitala. Witek prosi ukochaną o rękę. Podczas ślubu kobieta nagle traci przytomność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Lena dostaje krwotoku z nosa i zostaje przewieziona do Leśnej Góry. Kobieta czuje, że nie wyjdzie już ze szpitala. Witek prosi ukochaną o rękę. Ślub udaje się szybko zorganizować. Gdy Witek chce pocałować żonę, ta traci przytomność. Falkowicz proponuje Gawryle pracę w swojej klinice. Ordynator okłamuje Ludmiłę, że jej wyniki są dobre i niedługo firma farmaceutyczna sfinansuje jej wyjazd na kurację do Szwajcarii. Jednym z pacjentów szpitala jest ksiądz, który pracuje z trudną młodzieżą. Duchowny zaprzyjaźnia się z chłopakiem uratowanym po przedawkowaniu leków. Do Hany zgłasza się kolejna pacjentka, która chce poddać się aborcji. Lekarka wyprasza ją z gabinetu. Wiki i Nina czytają artykuł Wandy Falkowicz. Dochodzą do wniosku, że Ludmiła nadal musi mieć guza. Odwiedzają żonę ordynatora. Wanda potwierdza ich obawy. Przyznaje też, że wiedziała o romansie męża z Niną i wieloma innymi kobietami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także