Na dobre i na złe: Kocha, lubi, szanuje... (655)

Na dobre i na złe

odc. 655: Kocha, lubi, szanuje...

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Do Leśnej Góry przyjeżdża matka Barta, która pomaga Arturowi i Julce w opiece nad wnukiem. Zbliża się termin ślubu Klaudii i Rafała. Tuż przed ceremonią wychodzi na jaw, że Konica zdradził ukochaną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Do Leśnej Góry przyjeżdża matka Barta, Aurelia, która pomaga Arturowi i Julce w opiece nad wnukiem. Kobieta jest seksuologiem i nie ma żadnych zahamowań, by wtrącać się w życie intymne pary. W pracy Bart próbuje załatwić ukochanej miejsce na specjalizacji z anestezjologii, ale van Graaf uważa, że Burska powinna zostać chirurgiem. Tymczasem Miller dostaje propozycję pracy w klinice w Bawarii. Lekarka jest gotowa odrzucić ofertę z miłości do narzeczonego. Zbliża się termin ślubu Klaudii i Rafała. Tuż przed ceremonią wychodzi na jaw, że Konica zdradził ukochaną ze swoją byłą partnerką Martą. Stanisławski przywozi do Leśnej Góry Lipskiego. Biznesmen doznał urazu nogi, grając w tenisa. Do szpitala trafia też młode małżeństwo: Kalina, która chce szybko zajść w ciążę i jej mąż Włodek, który ma przejść operację kręgosłupa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także