Na dobre i na złe: Jeszcze nie czas (591)

Na dobre i na złe

odc. 591: Jeszcze nie czas

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Piotr wraca z urlopu. Stara się nie wchodzić w drogę Radwanowi, bo drażni go widok byłego kochanka żony. Między lekarzami wybucha jednak konflikt. W Leśnej Górze zostaje otwarty oddział onkologiczny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Piotr wraca z urlopu, podczas którego zamierzał odpocząć i zastanowić się nad swoim życiem. Stara się nie wchodzić w drogę Radwanowi, gdyż drażni go widok byłego kochanka żony. Konfrontacja jest jednak nieunikniona. W końcu między lekarzami wybucha ostry konflikt. Tymczasem w Leśnej Górze zostaje otwarty oddział onkologiczny. Krajewski, który dołączył do zespołu ordynatora Zyberta, szybko naraża się swojemu przełożonemu. Pojawiają się też pierwsi pacjenci. Jednym z nich jest cierpiąca na nowotwór Teresa, którą w walce z chorobą wspiera religijna siostra. Z kolei na ginekologii leży młoda matka Ewa. Pacjentka ma prawdziwą obsesję na punkcie walki z zarazkami. Umiłowanie czystości nieomal doprowadza do jej śmierci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także