Na dobre i na złe: Jestem jaki jestem (680)

Na dobre i na złe

odc. 680: Jestem jaki jestem

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Marcin Bortkiewicz
W skrócie:Konica świętuje 40 urodziny. Lena zajmuje się pacjentem, który skarży się na częste omdlenia. Szczepan pozwala choremu na kilka godzin opuścić szpital. Mężczyzna zostaje ciężko ranny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Doktor Konica świętuje w szpitalu czterdzieste urodziny. Latoszek znów odwiedza klub go-go, w którym pracuje Sara - tancerka, którą niedawno uratował. Gdy dziewczyna go całuje, doktor przypadkiem połyka jej kolczyk. Tymczasem Lena zajmuje się pacjentem, który skarży się na częste omdlenia. Szczepan pozwala choremu na kilka godzin opuścić szpital, by mógł spotkać się z ukochaną. Mężczyzna jednak podczas wycieczki zostaje ciężko ranny. Pacjentem Barta zostaje Krzysztof, u którego guz mózgu powoduje niebezpieczne zmiany zachowania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także