Na dobre i na złe: Izba przyjęć (384)

Na dobre i na złe

odc. 384: Izba przyjęć

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Dyrektor Żak udaje się do specjalisty od zaburzeń snu. Okazuje się, że każdej nocy nieświadomie dzwoniła do Trettera... Wojtek spotyka się z Blanką. Przemek zastępuje Jędrasa na dyżurze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Dyrektor Żak postanawia udać się na wizytę u specjalisty leczącego zaburzenia snu. Okazuje się, że każdej nocy wydzwaniała do Trettera, zupełnie o tym nie wiedząc. Wojtek po raz pierwszy spotyka się z Blanką. Dziewczynka daje mu nadzieję na dalsze kontakty. Zybert spotyka swojego dawnego kolegę po fachu, Zandera. Znajomy, który także cierpi na parkinsona, namawia go na poddanie się eksperymentalnej metodzie leczenia tej choroby. Przemek zastępuje Jędrasa na ostrym dyżurze. Współpraca z Wiktorią nie układa się najlepiej. Rywalizują ze sobą o każdego pacjenta i trafność diagnozy. Ponadto lekarka jest przekonana, że Przemek próbuje ośmieszyć ją przed pacjentami i starszymi kolegami. Sytuacja ulega zmianie, gdy na ostry dyżur trafia jeden z najbardziej lubianych pacjentów, pan Józef.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także