Na dobre i na złe: Inne dziecko (355)

Na dobre i na złe

odc. 355: Inne dziecko

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Krzysztof Rogala
W skrócie:Lena i Edwards spędzają noc w hotelu, każde w innym pokoju. Rano profesor wyznaje jej miłość. Zosia stwierdza, że samochód prowadził Tomek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Do szpitala w Leśnej Górze trafia mężczyzna, który zasłabł podczas gry w piłkę nożną z synem. Konieczna jest natychmiastowa operacja wyrostka. Chłopcem opiekuje się siostra Bożenka. Zauważa ona, że dziecko ma wspaniałą zdolność zapamiętywania detali, ale wykazuje też niepokojące objawy, szczególnie w sferze emocjonalnej. Od ojca dowiaduje się, że chłopiec cierpi prawdopodobnie na zespół Aspergera. Lena i Edwards spędzają noc w apartamencie hotelowym - każde w innym pokoju. Rano profesor wyznaje jej miłość i wyjawia, że była jedynym powodem, dla którego został w Polsce. Lena otrzymuje informację, że Orlicka została zdegradowana. Na tym tle dochodzi do konfliktu między Tretterem i Elżbietą Żak. W końcu zapada decyzja o operowaniu Agaty. Zosia wypytuje Tomka o okoliczności wypadku. Chłopak nic nie pamięta. Zosia po śladach pasów na jego klatce piersiowej orientuje się, że to on prowadził samochód.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także