Na dobre i na złe: Gdzie nasz dom? (715)

Na dobre i na złe

odc. 715: Gdzie nasz dom?

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Do szpitala trafiają agresywni kibice. Wśród nich jest nastoletni Jędrek. Wiktoria zauważa, że nastolatek ma wstydliwy problem. Julka wyznaje Lilce, że odeszła od Barta z powodu jego uzależnienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Do szpitala trafiają agresywni kibice. Wśród nich jest nastoletni Jędrek, chłopiec z domu dziecka. Wiktoria zauważa, że nastolatek ma wstydliwy problem. Doktor Consalida odkrywa także, że Oliwia zamierza sprzedać działkę Adama, na której miał stanąć ich dom. Lekarka postanawia odkupić od niej tę ziemię. Julka wyznaje Lilce, że odeszła od Barta z powodu jego uzależnienia. Marcin proponuje Burskiej, by przeniosła się z synkiem do jego mieszkania. Artur natomiast znów jest w złej formie. Lekarz obawia się, że przez swój stan mógł podczas zabiegu uczynić pacjenta kaleką. Załamany sięga po narkotyki i traci przytomność. Tymczasem ratownicy przywożą do Leśnej Góry Mirka, pana młodego, który tuż przed ceremonią zaślubin spadł z drabiny. Mężczyzna musi przejść ryzykowną operację kręgosłupa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także