Na dobre i na złe: Efekt motyla (746)

Na dobre i na złe

odc. 746: Efekt motyla

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Konica obawia się, że wirus grypy, który pojawił się na Kubie, dotrze do Polski i do Leśnej Góry. Pierwsze objawy grypy występują u jednej z pacjentek szpitala Kasi oraz jej chłopaka Karola.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Doktor Konica obawia się, że niebezpieczny wirus grypy o nazwie Esmeralda, który pojawił się na Kubie, dotrze w końcu do Polski i do Leśnej Góry. Pierwsze objawy grypy występują niebawem u jednej z pacjentek szpitala Kasi oraz jej chłopaka Karola. Nieco później pod opiekę Jakuba trafia ciężko chory ambasador Gwatemali. Do tego na izbie przyjęć zjawia się Maja, która jest w zaawansowanej ciąży. Niepokoi ją dziwna wysypka. Radwan zatrzymuje chorą na oddziale. Po kilku godzinach jej stan znacznie się pogarsza. Jędrek próbuje dotrzeć autostopem do Londynu. Kierowca, który go podwozi, domyśla się, że chłopak uciekł z domu. Postanawia działać

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także