Na dobre i na złe: Dzień niespodzianek (748)

Na dobre i na złe

odc. 748: Dzień niespodzianek

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Falkowicz zauważa na ulicy nagą Izę. Zabiera ją na oddział. Razem z Wiki przeprowadza badania. Pacjentka wyznaje, że cierpi na chroniczny ból nieznanego pochodzenia. Lekarze próbują jej pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 października
za 7 dni
20:45 TVP Polonia
sobota, 26 października
za 8 dni
2:35 TVP Polonia
sobota, 26 października
za 8 dni
13:15 TVP Polonia

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Profesor Falkowicz zauważa przypadkiem na ulicy nagą Izę (Katarzyna Ptasińska). Zabiera ją do szpitala. Razem z Wiki przeprowadza badania. Pacjentka wyznaje, że cierpi na chroniczny ból nieznanego pochodzenia. Lekarze szukają sposobu, by jej pomóc. Prywatnie profesorowi świetnie się układa. Jest szczęśliwy z Kasią. Od ich ślubu minęło już kilka miesięcy. Teraz Andrzej zaczyna myśleć o dziecku. Próbuje przekonać żonę do tego pomysłu. Robi jej niespodziankę, kupując w prezencie luksusowe auto. Doktor Sikorka sprowadza do szpitala Linę (Izabela Perez), nielegalną imigrantkę z Jemenu. Ciężko chorą dziewczynę wysłał do Polski doktor Antoni Kos (Marcin Przybylski), przyjaciel Hani, który teraz pracuje w obozie dla uchodźców. Uprzedza koleżankę, że pomagając Linie, oboje łamią prawo. Lekarka próbuje udawać, że jej nowa pacjentka cierpi na amnezję i nie wie, kim jest. Szczepan jednak odkrywa prawdę. Chce zawiadomić dyrektora i odpowiednie służby. Ostatecznie jednak zgadza się pomóc Hani. Wówczas jednak sprawą zaczyna interesować się Konica. Gdy wzywa policję, Hania i Szczepan ukrywają Linę w hotelu dla rezydentów. Jędrek opuszcza dom dziecka, by zamieszkać z Wiktorią. Wówczas jednak z doktor Consalidą kontaktuje się biologiczna matka chłopca, Anna Wilson.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także