Na dobre i na złe: Dziękuję (709)

Na dobre i na złe

odc. 709: Dziękuję

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Bart składa wymówienie. Falkowicz przez przypadek zdradza, że to Julka poinformowała o jego problemie. Ela po operacji dochodzi do zdrowia. Chce podziękować Michałowi za nową twarz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Bart po przymusowym urlopie wraca do Leśnej Góry i od razu składa wymówienie. Falkowicz przez przypadek zdradza mu, że to Julka poinformowała go o jego problemie. Ela po operacji dochodzi do zdrowia i chce podziękować Michałowi za nową twarz. Falkowicz zakazuje jednak koledze wstępu na salę. Irka, siostra dziewczyny, której twarz otrzymała Ela, jest na skraju załamania. Badania wykazują, że chora ma w płucach ropniaka. Irka nie chce jednak zgodzić się na leczenie i jest gotowa umrzeć jak jej siostra.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także