Na dobre i na złe: Dyscyplinarka (470)

Na dobre i na złe

odc. 470: Dyscyplinarka

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Bożenka odkrywa, że Falkowicz sprowadza do szpitala pacjentów ze swojej kliniki. Zostaje zwolniona. Zosia odkrywa romans Kuby i Karen. Amelka dowiaduje się o rozwodzie rodziców i ucieka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Bożenka odkrywa, że Falkowicz sprowadza do Leśnej Góry pacjentów ze swojej kliniki i zaleca kupowanie przez szpital drogich leków. Niebawem kobieta zostaje zwolniona dyscyplinarnie. Oficjalnym powodem było to, że nie dopilnowała pacjenta w ciężkim stanie. Agata poświęca się pracy, by zapomnieć o problemach. W jednej z sal natyka się na Pawła. Dorota wyznaje Agacie, że przez Lewickiego ma niedowład ręki. Lekarka umawia kobietę na wizytę u Jędrasa. Zosia odkrywa zdjęcia Kuby i Karen, które świadczą, że para ma romans. Lekarz chce, by żona wniosła pozew o rozwód. Amelka dowiaduje się o decyzji rodziców od Karen. Załamana ucieka z domu. Gdy Burscy ją odnajdują, okazuje się, że z dziewczyną nie ma kontaktu.

Występują (pokaż wszystkich)

x