Na dobre i na złe: Drzewo życia (352)

Na dobre i na złe

odc. 352: Drzewo życia

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Małgorzata Imielska
W skrócie:Po wizycie u dr.Starzyńskiego Zosia długo nie odbiera telefonu i Burski jedzie do niej z synem. Auto zmęczonego nocnym dyżurem Kuby potrąca rezydentkę Agatę. Samochód staje w płomieniach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Zosia idzie na badania do doktora Starzyńskiego. Po wizycie długo nie odbiera telefonu. Zaniepokojony Burski jedzie do żony z synem. Lekarz jest zmęczony po nocnym dyżurze. Po drodze mają wypadek. Auto Kuby potrąca rezydentkę z Leśnej Góry, Agatę. Samochód Burskiego staje w płomieniach. Wcześniej Agata spotkała się ze swoim bratem, Hubertem. Po śmierci ojca chłopak ma uraz do doktorów i szpitali. Ma żal do siostry, że została lekarzem. Sam zdradza jej, że chce założyć agencję, która będzie pomagała ofiarom błędów lekarskich w walce o odszkodowania. Ojciec Wójcika z gipsu i stojaków do kroplówek buduje rzeźbę "Drzewo życia", która staje w bufecie, a na oddziale syna tworzy instalację z aniołami. Stan artysty stopniowo się pogarsza. Niezbędna jest operacja usunięcia torbieli trzustki. Lekarze chcą ją przeprowadzić nowatorską metodą Edwardsa. Profesor, po rozmowie z Orlicką, proponuje Latoszkowi, żeby dołączył do jego zespołu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także