Na dobre i na złe: Dowód (486)

Na dobre i na złe

odc. 486: Dowód

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Natalia Lesz, Piotr Garlicki
Reżyseria:Jerzy Sztwiertnia
W skrócie:W jednej sali leżą Antek pogryziony przez lisa i piłkarz Piotr. Wiki dowiaduje się od Piotra, że Falkowicz wyciął mu złośliwego mięśniaka. Dokumentacja wskazuje, że nie miał on nowotworu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

W jednej sali leżą Antek pogryziony przez lisa i piłkarz Piotr, który gra w polskiej reprezentacji. Antek dostaje ataku paniki. Wiki dowiaduje się od Piotra, że leczył się u Falkowicza. Doktor wyciął mu złośliwego mięśniaka. Dokumentacja choroby jednoznacznie wskazuje na to, że zawodnik nie miał nowotworu. Przemek postanawia zbadać sprawę i utwierdza się w przekonaniu, że Falkowicz jest oszustem. W tym czasie Ludmiła odjeżdża na lotnisko - wybiera się do Szwajcarii na terapię. Hana zwierza się Piotrowi, że wciąż ma przeczucie, że coś jej zagraża. Wspólnie składają wizytę pacjentowi, u którego dokonali kastracji. Zachowanie mężczyzny wydaje się im podejrzane. Na dyżurze Wiki mówi ordynatorowi wprost, że jest kłamcą. Hana zostaje zatrzymana przez policję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także