Na dobre i na złe: Czas próby (784)

Na dobre i na złe

odc. 784: Czas próby

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Nina szantażuje Matyldę. Jeśli nie dostanie pieniędzy, wszyscy dowiedzą się, że wzorowa córka profesora Falkowicza bierze narkotyki. Michał, Radwan i Kazia ratują ciężarną kobietę ugryzioną przez psa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 4 grudnia
za 10 dni
20:35 TVP Polonia (z napisami)
sobota, 5 grudnia
za 11 dni
2:30 TVP Polonia (z napisami)
sobota, 5 grudnia
za 11 dni
13:50 TVP Polonia (z napisami)

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Nina szantażuje Matyldę. Jeśli nie dostanie pieniędzy, wszyscy dowiedzą się, że wzorowa córka profesora Falkowicza bierze narkotyki. Taki skandal mógłby ją wiele kosztować. Choć Matylda próbuje się jej pozbyć, Nina nie daje za wygraną. Kilka godzin później znów zaczyna nękać koleżankę. Chce, by sprzedawała dla niej tabletki. Michał wciąż robi wszystko, by odnaleźć Hanię. Na dyżurze natomiast razem z Radwanem i Kazią ratuje kobietę w zaawansowanej ciąży. Pacjentka została ugryziona przez psa i ma problemy z ręką. Wspierany przez Alinę Jorge przeprowadza swój pierwszy samodzielny zabieg. Operuje mężczyznę, który przeżył wybuch gazu. Na poszkodowanego czeka w szpitalu kilkuletni syn. Radwan i Homolka dochodzą w końcu do porozumienia i zostają przyjaciółmi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także