Na dobre i na złe: Co było, a nie jest (737)

Na dobre i na złe

odc. 737: Co było, a nie jest

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Hania ma powody do radości. Jej ojciec może wyjść na wolność, a do tego do rodziny powraca Lucyna, matka, której Sikorka nie widziała już od kilku lat. Tymczasem Marcin usiłuje znaleźć nową pracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Hania ma powody do radości. Jej ojciec może w końcu wyjść na wolność, a do tego do rodziny powraca Lucyna, matka, której doktor Sikorka nie widziała już od kilku lat. Jędrek, który zaraził się niebezpieczną chorobą, znów walczy o życie. Wiktoria jest przerażona i nie opuszcza go nawet na chwilę. Strach o życie chłopca sprawia, że kobieta znów przypomina sobie wydarzenia sprzed kilku miesięcy, gdy straciła ukochanego Adama. Marcin, który utracił prawo do wykonywania zawodu, usiłuje znaleźć nową pracę i w jednym z barów poznaje atrakcyjną panią lotnik, Dominikę. Tymczasem do szpitala trafiają ofiary wypadku samochodowego - Tomek i Ewa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także