Na dobre i na złe: Choroba miłość (721)

Na dobre i na złe

odc. 721: Choroba miłość

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:W dniu ślubu Falkowicz odkrywa, że nie jest w stanie mówić. Tymczasem organizatorka wesel tuż przed uroczystością połyka szpilkę. Do szpitala trafia żona burmistrza. Obawia się, że ma raka piersi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

W dniu ślubu profesor Falkowicz z przerażeniem odkrywa, że nie jest w stanie powiedzieć ani słowa. Tymczasem Aleksa, zatrudniona przez narzeczonych organizatorka wesel, tuż przed uroczystością połyka przypadkiem szpilkę. Kasia wdaje się w ostrą kłótnię z Barbarą, która akurat tego dnia postanawia wyznać Michałowi, że Matylda jest jego córką. Do szpitala trafia żona burmistrza Leśnej Góry, Luiza Walewska, która obawia się, że ma raka piersi. Borys natomiast chce wyjaśnić wszelkie nieporozumienia z Hanią. W końcu młody chirurg wyznaje zaskoczonej doktor Sikorce, że chciałby ją zaprosić na randkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także