Na dobre i na złe: Błąd z przeszłości (387)

Na dobre i na złe

odc. 387: Błąd z przeszłości

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Blanka nie chce wracać z babcią do Hiszpanii. Iwona składa CV w Leśnej Górze. Edyta rezygnuje z funkcji ordynatora i Żakowa dzwoni do Zosi. Do szpitala trafia dziennikarka z bólami brzucha.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Okazuje się, że Blanka ukryła się u Wojtka. Dziewczynka nie chce wracać z babcią do Hiszpanii. Wiktoria przekonuje matkę, by pozwoliła jej pomieszkać przez pewien czas w Polsce. Blanka zamieszkuje u lekarki. Iwona postanawia wrócić do zawodu lekarza i składa swoje CV w Leśnej Górze. Elżbieta stara się namówić lekarzy na prowadzenie projektu "Szpital bez bólu". Jednak zarówno Van Der Graaf, jak i Edyta oraz Iwona odmawiają. Dodatkowo Edyta rezygnuje z funkcji ordynatora oddziału anestezjologów. Żakowa jest zmuszona zadzwonić do Zosi, z pytaniem, czy obejmie to stanowisko. Tymczasem do szpitala trafia młoda dziennikarka, która skarży się na bóle brzucha i gorączkę. Dziesięć lat temu pacjentka przeszła operację dróg żółciowych pod kierunkiem doktora Zandera. Badania wykazują, że zabieg został źle przeprowadzony.

Występują (pokaż wszystkich)