NASA - archiwum tajemnic: Dziwactwa z Plutona
(NASA's Unexplained Files 3: Pluto's Stranger Things)
serial dokumentalny Wielka Brytania 2016
| W skrócie: | Analiza trudnych do wytłumaczenia osobliwości zaobserwowanych przez astronautów. Eksperci pokażą zagadkowe materiały filmowe. Rozważą hipotezę o pozaziemskim życiu. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 3 stycznia za 11 dni |
17:00 | Discovery Science |
| poniedziałek, 5 stycznia za 13 dni |
3:00 | Discovery Science |
| poniedziałek, 5 stycznia za 13 dni |
23:00 | Discovery Science |
Opis
Kamery NASA utrwaliły do tej pory niezliczoną ilość tajemniczych obiektów w przestrzeni kosmicznej. Dokumentaliści poddadzą wnikliwej analizie najtrudniejsze do wytłumaczenia osobliwości zaobserwowane przez astronautów w kosmosie. Wybitni naukowcy i astronauci wyrażą swoje opinie na ich temat. Widzowie zobaczą interesujące materiały filmowe. Przekonają się, czy nauka jest w stanie wyjaśnić te tajemnicze zjawiska oraz jakie jest prawdopodobieństwo tego, że kamery NASA uchwyciły ślady pozaziemskiego życia.
W tym odcinku
W programie dowiemy się, czy astronauci ze statku Apollo rzeczywiście słyszeli dziwne dźwięki dobiegające z odległej części Księżyca. Tymczasem pewien stronom zwraca uwagę na anomalie w atmosferze Marsa.
Zobacz także
- NASA - archiwum tajemnic: Duch na komecie - serial dokumentalny - sobota, 27 grudnia 6:00
- NASA - archiwum tajemnic: Znikający Księżyc - serial dokumentalny - sobota, 27 grudnia 7:00
- NASA - archiwum tajemnic: Klątwa Czerwonej Planety - serial dokumentalny - sobota, 27 grudnia 16:00 i 2 późniejsze emisje
- NASA - archiwum tajemnic: Czerwony sztorm - serial dokumentalny - sobota, 27 grudnia 17:00 i 2 późniejsze emisje
- NASA - archiwum tajemnic: Atak piorunów - serial dokumentalny - sobota, 3 stycznia 16:00 i 1 późniejsza emisja
- NASA - archiwum tajemnic: Na spotkanie asteroidzie - serial dokumentalny - noc pon./wt., 5 na 6 stycznia 0:00