Muppety (1/13)

Muppety (1/13)

(The Muppets)

serial komediowy USA 2015   od 12 lat
W skrócie:Kermit, który jest producentem programu 'Panna Piggy Show' z Panną Piggy w roli prowadzącej, ma problem. Gościem kolejnego odcinka ma być aktorka Elizabeth Banks, której gospodyni show nie lubi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Żaba Kermit, Świnka Piggy, Miś Fozzie i Gonzo wracają. Miłośnicy znanej serii raz jeszcze będą mogli śledzić fascynujące perypetie prywatne i zawodowe mieszkańców ulicy Sezamkowej. Wnikliwi obserwatorzy znajdą w serialu także wiele odniesień do rzeczywistości oraz różnorodne odcienie subtelnego humoru. Perypetie sympatycznych bohaterów poprawią humor każdemu.

W tym odcinku

Kermit, który jest producentem programu "Panna Piggy Show" z Panną Piggy w roli prowadzącej, ma problem: gościem kolejnego odcinka ma być aktorka Elizabeth Banks, której gospodyni show bardzo nie lubi i o którą jest zazdrosna. Żaba stara się jakoś zapanować nad tą niełatwą sytuacją. W końcu jednak związek Panny Piggy i Kermita rozpada się... Okazuje się, że Kermit ma już nową dziewczynę - świnkę Denise. Nową partnerkę ma też pragnący miłości Fozzie. Niestety ojciec jego wybranki nie toleruje nowego chłopaka swojej córki...