Mrok: Doskonały plan (6/8)

Mrok: Doskonały plan (6/8)

serial kryminalny Polska 2006   od 16 lat
Występują:Przemysław Bluszcz, Hanna Stankówna, Magdalena Popławska, Elżbieta Panas
Reżyseria:Jacek Borcuch
W skrócie:Rafał Lipski ma atak serca w gabinecie doktora Wirskiego i umiera w szpitalu. Agent ubezpieczeniowy stwierdza nieprawidłowości w dokumentach. Zawiadamia o wyłudzeniu 10 mln zł odszkodowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o pracy warszawskich policjantów - komisarza Michała Grosza (Przemysław Bluszcz) i jego zespołu - Marty Czapskiej (Magdalena Popławska) i Marcina Burhardta (Marcin Kwaśny). Przełożonym komisarza Grosza jest komendant Modest Strumiłło (Bronisław Cieślak). Starszy policjant wciąż odkłada moment przejścia na zasłużoną emeryturę.

W tym odcinku

Rafał Lipski (Norbert Rakowski) doznaje ataku serca w gabinecie swojego przyjaciela doktora Wirskiego (Marek Lewandowski). Mężczyzna umiera w szpitalu. Urzędnik towarzystwa ubezpieczeniowego stwierdza jednak, że fotografia na polisie ubezpieczeniowej zmarłego jest zupełnie inna niż zdjęcie przechowywane w wydziale komunikacji. Zgłasza do komisarza Grosza zawiadomienie o wyłudzeniu 10 mln zł odszkodowania. Policjanci zajmują się również sprawą zaginionego hazardzisty, Ludwika Żarskiego (Mirosław Kowalczyk). Funkcjonariusze dokonują makabrycznego odkrycia: zwłokami Żarskiego ktoś posłużył się, by udokumentować śmierć Lipskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także