Mroczne sekrety amerykańskich kampusów: Upić się do przynależności (2)
(Houses of Horror: Secrets of College Life: Bingeing to Belong)
serial dokumentalny
| W skrócie: | Danny Santulli uczestniczył w imprezie bractwa. Został zmuszony do wypicia olbrzymiej ilości wódki i piwa, co uwieczniono na nagraniu. Spożycie trunków doprowadziło go na skraj śmierci. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 22 listopada za 13 dni |
1:45 | CI Polsat |
Opis
Autorzy prezentują historie zbrodni, do których doszło na terenie miasteczek studenckich w USA. Niektóre ze spraw były skutkiem nadmiernego spożycia alkoholu i narkotyków, a także chęci zaimponowania kolegom i koleżankom z uczelni.
W tym odcinku
Danny Santulli, członek Phi Gamma Delta, uczestniczył w imprezie bractwa. Podczas szampańskiej, suto zakrapianej zabawy został zmuszony do wypicia olbrzymiej ilości wódki i piwa, co uwieczniono na nagraniu. Spożycie trunków doprowadziło go na skraj śmierci.
Zobacz także
- Mroczne sekrety amerykańskich kampusów: Tonąc w sekretach (6) - serial dokumentalny - poniedziałek, 10 listopada 23:55
- Mroczne sekrety amerykańskich kampusów: Rasizm i system (4) - serial dokumentalny - poniedziałek, 17 listopada 22:55
