Motyw mordercy: Zabójca z akademika (16)
(Motive to Murder: Co-ed Killer)
serial dokumentalny USA 2016
W skrócie: | W uniwersyteckim miasteczku w Kalifornii znikają studentki. Niebawem zostają znalezione okaleczone części zwłok. Śledczy nie mają znaczących tropów. Pewnego dnia telefonuje do nich sam zabójca... |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 19 czerwca za 5 dni |
15:05 | CI Polsat |
Opis
Autorzy analizują postawy i sylwetki sprawców różnych zbrodni, od masowych morderstw, poprzez seryjnych zabójców aż po przestępstwa popełniane w afekcie. Podczas gdy jedni sprawcy pozbawiają życia inne osoby, działając pod wpływem silnych, doraźnych emocji, inni potrafią na chłodno planować swoje zbrodnie.
W tym odcinku
Z pewnego uniwersyteckiego miasteczka w Kalifornii dochodzi do niepokojąco licznych zaginięć studentek. Po pewnym czasie wychodzą na jaw makabryczne znaleziska w postaci okaleczonych części zwłok. Śledczy nie mają znaczących tropów. Kiedy kontaktuje się z nimi telefonicznie sam zabójca, w sprawie następuje przełom.
Zobacz także
- Motyw mordercy: Morderca z Południa (9) - serial dokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 15:05
- Motyw mordercy: Dusiciel z Południowej Afryki (10) - serial dokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 15:35
- Motyw mordercy: Rozpruwacz z Camden (11) - serial dokumentalny - wtorek, 17 czerwca 15:05
- Motyw mordercy: Przeznaczona śmierć (13) - serial dokumentalny - wtorek, 17 czerwca 15:35
- Motyw mordercy: Doktor Śmierć (14) - serial dokumentalny - środa, 18 czerwca 15:05
- Motyw mordercy: Snajper z Teksasu (15) - serial dokumentalny - środa, 18 czerwca 15:35
- Motyw mordercy: Hawajski horror (17) - serial dokumentalny - czwartek, 19 czerwca 15:35
- Motyw mordercy: Niebezpieczna pielęgniarka (18) - serial dokumentalny - piątek, 20 czerwca 15:05
- Motyw mordercy: Zabójcy filmowcy (19) - serial dokumentalny - piątek, 20 czerwca 15:35
- Motyw mordercy: Bożonarodzeniowa masakra (20) - serial dokumentalny - poniedziałek, 23 czerwca 15:05