Most nad Sundem (8)

Most nad Sundem (8)

(Bron/Broen)

serial kryminalny Dania/Szwecja 2011   od 16 lat
Występują:Sofia Helin, Kim Bodnia, Magnus Krepper, Dag Malmberg
Reżyseria:Charlotte Sieling
W skrócie:Zeznania świadka naprowadzają Sagę i Martina na trop byłego oficera. Podejrzany ma jednak alibi na czas zbrodni. Śledczy wątpią jednak w jego niewinność. Tymczasem morderstwa ustają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na moście łączącym Szwecję z Danią zostają znalezione zwłoki. Okazuje się, że jedna połowa ciała należy do szwedzkiej polityk, druga zaś do duńskiej prostytutki. Dochodzenie w sprawie zagadkowej zbrodni rozpoczynają detektyw Saga Noren (Sofia Helin) z Malmo i śledczy Martin Rohde (Kim Bodnia) z Kopenhagi. Wkrótce zabójca kontaktuje się z mediami. Staje się jasne, że nie zamierza on skończyć na jednym morderstwie.

W tym odcinku

Zeznania świadka naprowadzają Sagę i Martina na trop byłego oficera. Podejrzany ma jednak alibi na czas zbrodni. Śledczy wątpią jednak w jego niewinność. Tymczasem morderstwa ustają. Wygląda na to, że zabójca osiągnął swój cel i swoją zbrodniczą działalnością zwrócił uwagę na wymagające rozwiązania problemy społeczności. Saga jest jednak pewna, że w osadzie niebawem znów dojdzie do rozlewu krwi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)