Most nad Sundem 4 (4-ost.)

Most nad Sundem 4 (4-ost.)

8.3/10

(Bron/Broen)

serial kryminalny Belgia/Niemcy/Szwecja 2018   od 16 lat
Występują:Thure Lindhardt, Mikael Birkkjar, Sofia Helin, Sarah Boberg
Reżyseria:Henrik Georgsson
W skrócie:Partnerzy szukają związku między ofiarami. Saga obawia się, że dojdzie do kolejnych morderstw. Wszelkie wysiłki Henrika w sprawie bezdomnych dziewcząt są bezowocne. Taariq rozpoznaje pewien samochód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja czwartego sezonu rozpoczyna się blisko dwa lata po rozwikłaniu zagadki rytualnych morderstw. Saga (Sofia Helin) przebywa w więzieniu dla kobiet w Ystad po tym, jak została skazana za zamordowanie swojej matki. Henrik (Thure Lindhardt) pragnie jej pomóc. Tymczasem na Peberholm, małej wyspie u wybrzeży duńskiej części cieśniny Oresund, dochodzi do zabójstwa kobiety. Ciało należy do Margrethe Thormod, dyrektor generalnej Agencji Migracyjnej w Kopenhadze. Okazuje się, że kobieta była uwikłana w skandal deportacyjny. Henrik rozpoczyna śledztwo. Pomaga mu kolega Jonas Mandrup (Mikael Birkkjar).

W tym odcinku

Partnerzy szukają związku między ofiarami zbrodni. Saga obawia się, że dojdzie do kolejnych morderstw. Wszelkie wysiłki Henrika w sprawie bezdomnych dziewcząt są bezowocne. Taariq rozpoznaje samochód, który może być powiązany ze sprawą. Wkrótce zostaje oskarżony o kradzież.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)