x
Morderstwa w Midsomer 7 (5)

Morderstwa w Midsomer 7 (5)

(Midsumer Murders 7: The Maid in Splendour)

serial kryminalny Wielka Brytania 2004   od 12 lat
Występują:John Nettles, Jane Wymark, Laura Howard, John Hopkins
Reżyseria:Richard Holthouse
W skrócie:Barman zostaje zabity w tajemniczych okolicznościach. Wkrótce ginie również jego szef, który nie cieszył się sympatią otoczenia. Policja podejrzewa, że morderca pomylił ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial "Morderstwa w Midsomer" to współczesny, toczący się w pięknych, wiejskich okolicach Anglii film pełen barwnych postaci i tajemniczych intryg. Wśród ekscentrycznych i nieskrępowanych mieszkańców miasteczka poznamy spokojnego, z opanowaniem tropiącego zbrodnie inspektora Barnaby i jego młodszego, powolnego asystenta sierżanta Troya. Ci dwaj będą musieli rozwiązywać skomplikowane sprawy morderstw mających miejsce w różnych okolicznych miejscowościach, pełnych zadbanych, otoczonych wypielęgnowanymi ogródkami domków z koronkowymi firankami w oknach. Okolice te są znane pod nazwą Midsomer. Co prawda wydaje się, że te sielskie miejscowości stały się schronieniem dla znacznie większej ilości morderczych psychopatów niż najbardziej zaniedbane, wielkomiejskie getta.

W tym odcinku

Jamie jest barmanem w lokalu "Maid in Splendour". Bardzo podoba mu się kelnerka Bella. Idzie za nią do starej chaty w lesie. Tej samej nocy chłopak zostaje zastrzelony. Syn właściciela baru, Stephen Bannerman, także zostaje zabity. Barnaby dowiaduje się, że między starymi mieszkańcami wsi a nowo przybyłymi panowały bardzo złe stosunki. Okazuje się, że między właścicielem baru a jego synem od dawna trwał konflikt. Agresywny potomek właściciela chciał jak najszybciej przejąć interes.

Występują (pokaż wszystkich)