×
Morderstwa w Midsomer 10 (5)

Morderstwa w Midsomer 10 (5)

(Midsomer Murders 10: Death and Dust)

serial kryminalny Wielka Brytania 2007   od 12 lat
Występują:John Nettles, Jane Wymark, Barry Jackson, Laura Howard
Reżyseria:Sarah Hellings
W skrócie:Barnaby i Jones badają okoliczności śmierci lekarza w wypadku samochodowym. Mężczyzna, który spowodował tragedię, uciekł z miejsca zdarzenia. W poszukiwaniu dowodów udają się do Snowdonii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 29 lipca
za 13 dni
4:00 WP

Opis

Akcja serialu toczy się w Anglii, w okolicach znanych pod nazwą Midsomer. Wśród ekscentrycznych mieszkańców jednego z tamtejszych miasteczek działa pełen spokoju i opanowania w tropieniu zbrodni starszy inspektor Tom Barnaby (John Nettles), mąż Joyce (Jane Wymark) i ojciec Cully (Laura Howard). Pomaga mu jego młodszy asystent, sierżant Gavin Troy (Daniel Casey). Detektywi wspólnie rozwiązują skomplikowane sprawy morderstw, mające miejsce w różnych okolicznych miejscowościach. Twórców serialu zainspirował cykl książek angielskiej pisarki Caroline Graham. W siódmej serii zamiast Troya nowym partnerem Toma zostaje sierżant Dan Scott (John Hopkins), a w dziewiątej - sierżant Ben Jones (Jason Hughes).

W tym odcinku

Barnaby i Jones badają okoliczności śmierci lekarza, który zginął w wypadku samochodowym. Mężczyzna, który spowodował tragedię, uciekł z miejsca zdarzenia. W poszukiwaniu dowodów funkcjonariusze udają się do Snowdonii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także