Moja rodzinka 9: Wzmianka o Janey (2)

Moja rodzinka 9: Wzmianka o Janey (2)

(My Family: Bringing Up Janey)

serial komediowy Wielka Brytania 2009   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Kris Marshall
Reżyseria:Nic Phillips
W skrócie:Michael chce dołączyć do MI5. Nowym wybrankiem Janey jest sporo od niej starszy James. Ben bardzo cieszy się na myśl, że jego zięciem zostanie bogaty człowiek sukcesu...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan (Zoë Wanamaker) Harperowie to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Michael chce dołączyć do MI5. Nowym wybrankiem Janey jest sporo od niej starszy James. Ben bardzo cieszy się na myśl, że jego zięciem zostanie bogaty człowiek sukcesu. Kiedy jednak przez przypadek widzi Jamesa, który całuje inną kobietę, zmienia o nim zdanie. Zaczyna podejrzewać Susan o romans z klientem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)