Moja rodzinka 9: Trudne przedsięwzięcie (5)

Moja rodzinka 9: Trudne przedsięwzięcie (5)

(My Family: A Difficult Undertaking)

serial komediowy Wielka Brytania 2009   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Kris Marshall
Reżyseria:Nic Phillips
W skrócie:Ben spodziewał się pokaźnego spadku, ale wuj pozostawił mu jedynie pudło starych ubrań. Alfie przekazuje synowi zmarłego garnitur, w którego kieszeni znajduje się zwycięski los na loterię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan (Zoë Wanamaker) Harperowie to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Po śmierci wujka Norrisa Ben spodziewa się, że otrzyma po nim pokaźny spadek. Jest w szoku, kiedy okazuje się, że zmarły pozostawił mu jedynie pudło pełne starych ubrań. Tymczasem Alfie przekazuje synowi zmarłego wuja garnitur, w którego kieszeni znajduje się prawdopodobnie zwycięski los na loterię.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)