Moja rodzinka 9: Łobuz dla Bena (1)

Moja rodzinka 9: Łobuz dla Bena (1)

(My Family: Bully for Ben)

serial komediowy Wielka Brytania 2008   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Kris Marshall
Reżyseria:Nic Phillips
W skrócie:Ben wraz z Alfiem i dziećmi biorą udział w quizie, ale gra nie idzie im najlepiej. Alfie odkrywa, że zawodnik z przeciwnej drużyny oszukuje. Kanciarz okazuje się dawnym szkolnym kolegą Bena.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan (Zoë Wanamaker) Harperowie to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Ben wraz z Alfiem i dziećmi udaje się do pobliskiego pubu. Wszyscy biorą udział w quizie, ale gra nie idzie im najlepiej. Alfie odkrywa, że pewien zawodnik z przeciwnej drużyny oszukuje. Kanciarz okazuje się szkolnym kolegą Bena, którego Harper nie wspomina zbyt mile. Z jego powodu Ben jako chłopiec wiele wycierpiał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)