Moja rodzinka 9: Bardzo krótkie spotkanie (3)

Moja rodzinka 9: Bardzo krótkie spotkanie (3)

(My Family: A Very Brief Encounter)

serial komediowy Wielka Brytania 2009   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Kris Marshall
Reżyseria:Nic Phillips
W skrócie:Susan spotyka swoją dawną przyjaciółkę Margot. Kobieta rozwodzi się z mężem Philem i zamierza wzbudzić w nim zazdrość. Prosi Susan, aby wypożyczyła jej Bena...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan (Zoë Wanamaker) Harperowie to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Janey próbuje wyswatać przygnębionego Rogera z pewną Szwedką. Susan spotyka swoją dawną przyjaciółkę Margot. Kobieta rozwodzi się z mężem Philem i zamierza wzbudzić w nim zazdrość. Prosi Susan, aby w tym celu wypożyczyła jej Bena. Udawana randka z Margot kończy się kacem Bena. Harper zastanawia się, czy czasem nie spędził nocy ze znajomą Susan.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)