Moja rodzinka 7: Zuzanna Trojańska (5)

Moja rodzinka 7: Zuzanna Trojańska (5)

(My Family: Susan of Troy)

serial komediowy Wielka Brytania 2007   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Daniela Denby-Ashe
Reżyseria:Dewi Humphreys
W skrócie:Grace wraca z wakacji jako powtórna mężatka. Michael zabiera Harperów, Abi i Alfiego na nagranie kolejnego odcinka teleturnieju 'Najsłabsze ogniwo'. Anne Robinson zadaje trudne pytania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan Zoë Wanamaker to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Grace wraca z wakacji jako powtórna mężatka. Michael zabiera Harperów, Abi i Alfiego do studia, w którym odbywa się nagranie kolejnego odcinka teleturnieju "Najsłabsze ogniwo". Okazuje się, że Anne Robinson zadaje naprawdę trudne pytania. Tymczasem Grace na wizji wyjawia sekret Susan, który zaskakuje wszystkich jej bliskich.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)