Moja rodzinka 7: Zerwać, jak to łatwo powiedzieć (8)

Moja rodzinka 7: Zerwać, jak to łatwo powiedzieć (8)

(My Family: Breaking Up Ain't Hard to Do)

serial komediowy Wielka Brytania 2007   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Daniela Denby-Ashe
Reżyseria:Dewi Humphreys
W skrócie:Harperowie od lat przyjaźnią się z Draperami. Są bardzo zaskoczeni faktem, że przyjaciele mają kłopoty małżeńskie i zamierzają się rozstać. Ben i Susan różnią się opiniami na ten temat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan Zoë Wanamaker to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Harperowie od lat przyjaźnią się z małżeństwem Draperów. Są bardzo zaskoczeni, kiedy dowiadują się, że ich najlepsi przyjaciele mają kłopoty małżeńskie i zamierzają się rozstać. Ben i Susan mają przy tym różne opinie na temat tego, kto w rodzinie Draperów ponosi winę za kryzys w związku. Janey zabiera Kenzo na przesłuchanie dla aktorów reklamy płatków śniadaniowych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)