Moja rodzinka 7: Sztuka holenderska, holenderska odwaga (4)

Moja rodzinka 7: Sztuka holenderska, holenderska odwaga (4)

(My Family: Dutch Art and Dutch Courage)

serial komediowy Wielka Brytania 2007   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Daniela Denby-Ashe
Reżyseria:Dewi Humphreys
W skrócie:Ben jest zazdrosny o Susan, która ma nocować w jednym pokoju hotelowym z milionerem Jamesem Garrettem, koneserem sztuki. Michael ma ważne spotkanie na uczelni. Ben postanawia go podwieźć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan Zoë Wanamaker to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Ben jest zazdrosny, kiedy dowiaduje się, że Susan będzie nocowała w jednym pokoju hotelowym z milionerem Jamesem Garrettem, koneserem sztuki. Michael ma ważne spotkanie na uczelni. Ben postanawia go podwieźć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)