Moja rodzinka 7: Na zawsze Abi (7)

Moja rodzinka 7: Na zawsze Abi (7)

(My Family: Abi Ever After)

serial komediowy Wielka Brytania 2007   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Daniela Denby-Ashe
Reżyseria:Dewi Humphreys
W skrócie:Tuż przed ślubem Rogera i Abi wydarza się szereg zaskakujących wypadków. Zdenerwowana Abi zastanawia się, czy nie odwołać ślubu. Susan próbuje ją uspokoić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan Zoë Wanamaker to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Tuż przed ślubem Rogera i Abi wydarza się szereg zaskakujących wypadków. W przeddzień uroczystości pijana mama Abi próbuje flirtować z Benem. W dniu ślubu druhna panny młodej, Janey, także ma kłopoty - jej chłopak w rozmowie telefonicznej oznajmił, że z nią zrywa. Zdenerwowana Abi zastanawia się, czy nie odwołać ślubu. Susan próbuje ją uspokoić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)