Moja rodzinka 7: Jeszcze raz, z uczuciem (3)

Moja rodzinka 7: Jeszcze raz, z uczuciem (3)

(My Family: Once More with Feeling)

serial komediowy Wielka Brytania 2007   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Daniela Denby-Ashe
Reżyseria:Dewi Humphreys
W skrócie:Abi i Roger są szczęśliwi, że udało im się ustalić datę ślubu. Susan i Ben chcą odnowić przysięgę małżeńską. Problem w tym, że uroczystość ma odbyć się w dniu ważnego meczu...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan Zoë Wanamaker to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Abi i Roger są szczęśliwi, że udało im się już ustalić datę ślubu. Tymczasem Susan organizuje uroczystość, podczas której ona i Ben odnowią przysięgę małżeńską. Problem w tym, że odnowa przysięgi przypada w dniu meczu, na który Ben zdążył już kupić bilety.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)