Moja rodzinka 7: Cztery romanse i pogrzeb (2)

Moja rodzinka 7: Cztery romanse i pogrzeb (2)

(My Family: Four Affairs and a Funeral)

serial komediowy Wielka Brytania 2007   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Daniela Denby-Ashe
Reżyseria:Dewi Humphreys
W skrócie:W klinice Bena umiera starszy pacjent, Henry Phillips. Przed śmiercią wyjawia Benowi, że ma znacznie młodszą od siebie żonę Celię i jeszcze młodszą kochankę, Stacey.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan Zoë Wanamaker to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

W klinice Bena umiera z przyczyn naturalnych starszy pacjent, Henry Phillips. Przed śmiercią wyjawia Benowi, że ma znacznie młodszą od siebie żonę Celię i jeszcze młodszą kochankę, Stacey. Harper próbuje zrobić wszystko, aby obie bliskie sercu Phillipsa panie nie spotkały się. W tym celu idzie na pogrzeb Henry'ego. Tymczasem Susan śledzi Bena, podejrzewając go o romans.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)