Moja rodzinka 6: Szczęście dla idiotów (1)

Moja rodzinka 6: Szczęście dla idiotów (1)

(My Family: Bliss for Idiots)

serial komediowy Wielka Brytania 2005-2006   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Daniela Denby-Ashe
Reżyseria:Dewi Humphreys
W skrócie:Usunięty z klubu Ben postanawia przyłączyć się do tajnego stowarzyszenia. Okazuje się, że ulubiony pisarz Susan, ma przenocować w domu Harperów. Ben nie jest zachwycony tym pomysłem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan (Zoë Wanamaker) Harperowie to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Usunięty z klubu Ben postanawia przyłączyć się do tajnego stowarzyszenia. Okazuje się, że ulubiony pisarz Susan, Amerykanin dr Buck Bukowski, ma przenocować w domu Harperów. Ben nie jest zachwycony tym pomysłem. Tymczasem Michael flirtuje z pewną kobietą. Stara się ją uwieść, wykorzystując fałszywe eksponaty. Roger próbuje porozmawiać z Abi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)