Moja rodzinka 5: Co tam w Dokach? (3)

Moja rodzinka 5: Co tam w Dokach? (3)

(My Family: What's Up Docklands?)

serial komediowy Wielka Brytania 2004-2005   od 7 lat
Występują:Robert Lindsay, Zoë Wanamaker, Gabriel Thomson, Daniela Denby-Ashe
Reżyseria:Dewi Humphreys
W skrócie:Ben i Susan postanawiają pomóc przyjaciołom, pilnując ich nowego apartamentu w Docklands. Jednak Ben powoduje zniszczenia w mieszkaniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ben (Robert Lindsay) i Susan (Zoë Wanamaker) Harperowie to małżeństwo należące do klasy średniej, mieszkające w okręgu Chiswick w Londynie. Razem z nimi mieszka trójka ich dzieci: Nick (Kris Marshall), Janey (Daniela Denby-Ashe) i Michael (Gabriel Thomson). Ben jest dentystą, ceniącym spokój i ciszę. Susan podejmuje w rodzinie wszystkie ważne decyzje. Pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Najstarszy syn Nick jest mało rozgarnięty, ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i większość czasu spędza przed telewizorem. Janey interesują tylko ciuchy i chłopcy, a najmłodszy Michael to inteligentny chłopak, maskotka całej rodziny. Nie znajduje wspólnego języka z ojcem, za to całe dnie przesiaduje przez komputerem.

W tym odcinku

Ben i Susan postanawiają pomóc przyjaciołom, pilnując ich nowego apartamentu w Docklands. Jednak Ben wkrótce powoduje zniszczenia w mieszkaniu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)