Mój grzech (2)

(Mi pecado)

serial obyczajowy Meksyk 2009
Występują:Maite Perroni, Eugenio Siller, Daniela Aedo, Daniela Castro
W skrócie:Justina udaje przed Inés, że nie wie, z kim Gabino ją zdradza. Stan Inés gwałtownie się pogarsza. Gdy Gabino wraca do domu, Inés pyta go o kochankę. Gabino wszystkiemu zaprzecza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Stan Chiapas w Meksyku. Julián i Lucrecia znają się od dziecka.Z biegiem lat ich przyjaźń przerodziła się w namiętną miłość. Julián jest synem miejscowego nauczyciela Rodolfa i Justiny. Ojca łączy serdeczna przyjaźń z Paulinem, ojcem Lucrecii i właścicielem posiadłości "El Milagro". Postępowanie Justiny źle wpływa na relacje obu przyjaciół i ich rodzin. Matka Lucrecii, Rosario, ignoruje córkę i faworyzuje jej brata bliźniaka, Cesara. Brak matczynej miłości próbuje Lucrecii wynagrodzić Delfina, gospodyni rodziny, której syna, Manuela, Lucrecia traktuje jak brata. Kiedy Cesar ginie w wypadku, a Lucrecia i Julián wychodzą z opresji cało, Rosario obarcza ich winą za śmierć syna. Paulino wyprawia córkę z domu, by ją chronić. Przez lata Lucrecia dorasta z dala od matki, a jednocześnie pozbawiona przyjaźni z Julianem, który również źle znosi rozłąkę i coraz bardziej buntuje się przeciw światu. Po latach Lucrecia wraca do rodzinnego miasteczka. Towarzyszy jej kuzynka Renata. Uczucie Juliana i Lucrecii odżywa. Jednak Lucrecia wpada w oko Gabinowi, który, wykorzystując kłopoty finansowe Paulina, żąda, by ten oddał mu rękę swej córki. Na przeszkodzie planom Gabina staje jego własny syn, Carmelo.

W tym odcinku

Justina udaje przed Inés, że nie wie, z kim Gabino ją zdradza. Stan Inés gwałtownie się pogarsza. Chce się widzieć z mężem, ale nie ma go w domu. Rosario informuje Delfinę, że nie chce, by Lucrecia bawiła się z chłopcami, a w szczególności z Manuelem. Gdy Gabino wraca do domu, Inés pyta go o kochankę. Gabino wszystkiemu zaprzecza. Lucrecia natyka się na Justinę i Gabina. Dziewczynka jest świadkiem rozmowy i pocałunku kochanków. Inés decyduje się spotkać z adwokatem, ale pojawienie się Gabina krzyżuje jej plany. Julian odnajduje medalik Lucrecii i odnosi jej go. Rosario przerywa spotkanie dzieci i wygania chłopaka z domu. Adwokat zjawia się w domu Gabina. Informuje go, że przyszedł do Inés, by omówić sprawę jej testamentu.

Występują (pokaż wszystkich)