Mogę cię zniszczyć (4/12)

(I May Destroy You: That Was Fun)

serial obyczajowy Wielka Brytania/USA 2020   od 16 lat
Występują:Michaela Coel, Paapa Essiedu, Aml Ameen, Adam James
W skrócie:Arabella wybiera się na spotkanie z terapeutką, która stara się pomóc pisarce poradzić sobie z traumą. Agenci wciąż czekają na jakikolwiek szkic książki. Proszą nawet Zaina, by pomógł kobiecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 4 lipca
jutro
9:55 HBO 3 (z napisami)
niedziela, 5 lipca
pojutrze
17:15 HBO 3 (z napisami)

Opis

Arabella Essiuedu (Michaela Coel) to pełna życia młoda kobieta, którą rozsławiło kilka tekstów zamieszczonych w Internecie. Za ich sprawą często jest nazywana "głosem swojego pokolenia". W planach ma napisanie książki, na którą otrzymała już zaliczkę. Na co dzień nie brakuje jej stresu; czuje wielką presję ze względu na pokładane w nią nadzieje. Wszystko zmienia jeden fatalny wieczór w klubie nocnym, w którym Arabella pada ofiarą napaści seksualnej. Niełatwo jej otrząsnąć się po tej tragedii. Na wszystko, także na siebie, swoich bliskich i relacje z nimi, zaczyna patrzeć zupełnie inaczej. Stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, uporać z traumą i jednocześnie zrozumieć samą siebie.

W tym odcinku

Arabella wybiera się na spotkanie z terapeutką, która stara się pomóc pisarce poradzić sobie z traumą. Zniecierpliwieni agenci wciąż czekają na jakikolwiek szkic książki. Proszą nawet Zaina, by pomógł kobiecie w stworzeniu konspektu. Tymczasem Kwame przedstawia nieznajomemu swojego dość nieśmiałego partnera Damona, którego dopiero co poznał w Internecie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także