Moda na sukces (5961)

Moda na sukces

odc. 5961

(The Bold and the Beautiful)

telenowela USA 2010   od 12 lat
Występują:Ronn Moss, Susan Flannery, Katherine Kelly Lang, John McCook
W skrócie:Whip opowiada Aggie o swojej kłótni z Ridge'em. Informuje ją, że zaplanował intrygę, by dać porządną nauczkę Forresterowi. Później zaczyna realizować swój plan podczas pokazu nowej kolekcji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Forresterów, która prowadzi cieszący się renomą Dom Mody. Ich konkurentem jest prowadzona przez rodzinę Marone'ów firma "Jackie M. Designs". Członków obu familii łączą liczne romanse i intrygi.

W tym odcinku

Whip opowiada Aggie o swojej kłótni z Ridge'em. Informuje ją, że zaplanował intrygę, by dać nauczkę Forresterowi. Później zaczyna realizować swój plan podczas pokazu nowej kolekcji ubrań Domu Mody Forrester. Wykorzystując chwilę nieuwagi organizatorów, podmienia kilka pokrowców, w których schowane są stroje do prezentacji. Na skutek jego działań znika m.in. przygotowana dla Thomasa koszula. Szukający jej mężczyzna przypadkowo wchodzi do przebieralni Brooke i zastaje ją w samej bieliźnie. Zaraz po nim zjawia się tam Jarrett, który miał zrobić mu kilka zakulisowych zdjęć. Whip wykorzystuje powstałe zamieszanie i robi synowi oraz żonie Ridge'a kilka fotografii.

Występują (pokaż wszystkich)