Moda na sukces (5926)

Moda na sukces

odc. 5926

(The Bold and the Beautiful)

telenowela USA 2010   od 12 lat
Występują:Ronn Moss, Susan Flannery, Katherine Kelly Lang, John McCook
W skrócie:Thomas pokazuje Ridge'owi swoje szkice projektów męskiej kolekcji. Przekonuje ojca, że firma powinna skupić się na odzieży dla mężczyzn, a on może zadbać o projekty i marketing.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Forresterów, która prowadzi cieszący się renomą Dom Mody. Ich konkurentem jest prowadzona przez rodzinę Marone'ów firma "Jackie M. Designs". Członków obu familii łączą liczne romanse i intrygi.

W tym odcinku

Thomas pokazuje Ridge'owi swoje szkice nowych projektów męskiej kolekcji. Przekonuje ojca, że firma powinna skupić się na odzieży dla mężczyzn, a on jest w stanie zadbać o projekty, marketing i dystrybucję. Forrester obiecuje rozważyć jego prośbę. Tymczasem w siedzibie Jackie M. Designs Whip i Nick omawiają projekty Amber. Jones przyznaje, że Marone dużo ryzykuje powierzając ważne stanowisko Moore. W innym biurze Aggie rozkazuje Amber trzymać się z dala od jej ukochanego. Kobieta nie bierze jej poważnie i obmyśla intrygę, w którą chce wciągnąć Olivera. Później zauważa go w Insomnii i symuluje upadek, by zwrócić na siebie jego uwagę.

Występują (pokaż wszystkich)